کابل انتقال برق فشار قوی | فروش عمده آن در سراسر کشور

برای اینکه جریان برق به همه نواحی مصرف کننده برسد، به وسیله کابل ها این امر محقق گشته و از این رو کابل های الکتریکی، نقش مهمی را در انتقال جریان برق از نیروگاه به مناطق مصرف کننده بر عهده دارند. گفتنی است که طبقه بندی کابل ها بر اساس معیار ها یا فاکتور های بسیاری صورت می پذیرد که یکی از این فاکتور ها برای طبقه بندی، تعداد رشته های موجود در کابل ها می باشد که براساس آن می توان این کابل ها را بر شمرد:

  • کابل فشار ضعیف دارای یک تا پنج رشته
  • کابل فشار متوسط دارای یک یا سه رشته
  • کابل فشار قوی یک یا سه رشته
  • کابل های کنترل و ابزار دقیق دارای ۳ تا ۶۱ رشته

موضوع مورد بحث در مورد کابل انتقال برق فشار قوی می باشد که از کابل های پر کاربرد در صنعت برق محسوب شده و نقش پر رنگی را در این زمینه دارا می باشد.

جهت تهیه و خرید این نوع کابل و استفاده از آن در نیروگاه ها، می توان به نمایندگی های فروش معتبر در این زمینه مراجعه کرد. نمایندگی های مورد نظر با فروش عمده انواع کابل ها از جمله کابل فشار قوی، نیاز نیروگاه های مختلف را از این ابزار برطرف ساخته و به تامین روشنایی در بخش های مختلف کشور کمک می کنند.

 

لیست قیمت انواع کابل انتقال برق فشار قوی

لیست قیمت انواع کابل انتقال برق فشار قوی

جهت مشاهده لیست قیمت انواع کابل انتقال برق فشار قوی می توان به مراکز معتبر عرضه کننده این نوع ابزار و یا نمایندگی های فروش معتبر به صورت غیر حضوری نیز مراجعه کرد.لازم به ذکر می باشد که لیست قیمت کابل انتقال برق بر اساس این نمونه ها، دارای رنج های متفاوتی بوده و به مشتریان عرضه می گردند:

. کابل انتقال برق ایرانی

. کابل انتقال برق وارداتی

به طور قطع می توان اظهار داشت که قیمت کابل های ایرانی و سیم و کابل افشارنژاد نسبت به کابل های وارداتی بیشتر بوده و تهیه آن ها از نظر اقتصادی به صرفه تر نیز می باشد.

ضمن این که در کنار قیمت مناسب، کارایی بسیار بالا و خوبی نیز این نوع کابل ها برای مصرف کنندگان قابل مشاهده می باشد.

بهترین عمده فروش کابل انتقال برق فشار قوی

بهترین عمده فروش کابل انتقال برق فشار قوی

از آن جایی که کابل های انتقال برق از جمله ابزار حساس و هم چنین بسیار مهم و سنگین وزنی به  شمار می روند، دارای قیمت بالایی جهت خرید و فروش میباشند. لذا برای خریداران این پریز برق روکار بهترین مسیر جهت تهیه، مراجعه به عمده فروشی کابل انتقال می باشد.

زیرا عمده فروشی ها انواع کابل ها از جمله سیم و کابل رسانا را با قیمت عمده و زیر قیمت بازار به مشتریان عرضه داشته و صرفه اقتصادی بیشتری را برای آن ها به همراه می آورند.

طرز تشخیص کابل انتقال برق مرغوب

طرز تشخیص کابل انتقال برق مرغوب

انواع کابل انتقال برق از جمله کابل فشار قوی، از ابزاری با حساسیت بالا به حساب می آیند. هر چقدر کیفیت به کار رفته در ساخت و تولید این نوع کابل ها، در درجه بالا تری قرار داشته باشد، در میزان عمر مفید کابل و هم چنین کاهش تلفات ناشی از آن مانند آتش سوزی، تاثیر بیشتری خواهد گذاشت. در نتیجه مهم است که چنین ابزار مهم و کاربردی ،با نهایت کیفیت ساخت و یا خریداری شود تا عواقب خطرناکی از آن ناشی نگردد. در این بخش به برخی از روش ها که موجب تشخیص کابل انتقال برق مرغوب می شود و به خریداران در هنگام تهیه این کابل ها نیز کمک شایانی میکند می پردازیم:

  • سطح بیرونی کابل باید صاف و فاقد فرو رفتگی یا برجستگی باشد.
  • نباید قطر زیاد کابل یا غلاف آن را دلیل بر مرغوب بودن آن دانست.
  • هنگام برش سیم از مقطع، باید هادی یا همان مس در مرکز عایق قرار داشته باشد.
  • ضخامت غلاف در اطراف سیم ها باید مساوی باشد.
  • هنگام جدا کردن عایق سیم از مس، باید این کار به آسانی و به حالت کشسان از روی مس صورت گیرد.

قیمت کابل انتقال برق ایرانی

قیمت کابل انتقال برق ایرانی

قیمت کابل انتقال برق بستگی به نوع کشور سازنده نیز خواهد داشت. به طور مثال پریز تایمر دار آنالوگ قیمت بسیار مناسب تری را نسبت به کابل های خارجی دارا بوده و از نظر کیفیت و ساختار نیز می توان روی آن ها برای طولانی مدت حساب باز کرد. تولید کنندگان ایرانی که در زمینه تولید کابل های برق تلاش می کنند، تمام تلاش و همت خود را به کار بسته اند تا ابزاری دقیق و مطمئن را در این راستا طراحی و تولید نموده و برای عرضه به بازار داخلی در نظر بگیرند.